Logistika v našem podání je tak trochu speciální. Ptáte se proč? Je to jednoduché za dobu našeho působení jsme byli snad na každé možné myslitelné straně obchodního řetězce. Jednou kupujem, podruhé prodáváme a potřetí to vezeme. Byť všechny zmíněné strany spojuje to stejné, a to záměr dostat věc z bodu A do bodu B, tak každý má své potřeby a přání. Díky tomu máme pro tyto potřeby a přání pochopení a naše služby se snažíme přizpůsobit na míru každému zákazníkovi k jeho maximální spokojenosti.

Silniční motorová doprava do 3,5t

Poskytujeme služby mezinární silniční motorové dopravy do 3,5t, laicky řečeno vozíme zboží v dodávkách. Zajištujeme pravidlené denní i noční rozvozy zboží přímo k zákazníkům, expresní přepravy a individuální přepravy tak, aby Vám pomohly věnovat se vašemu businessu a nemuseli jste řešit, že vám zboží leží někde, kde nemá.

V našem vozovém parku jsou výhradně vozy s maximálním stářím do 2 let. Díky tomu plníme přísné emisní normy EURO 6, garantujeme 100% stav přistavených vozidel a příkladně vás reprezentujeme u Vašich obchodních partnenrů.

Celní deklarace

Specializujeme se na celní problematiku spojenou se spotřebními daněmi. Zejména pohyb zboží v podmíněném režimu osvobození od spotřební daně - EAD. Díky vlastnímu daňovému skladu a registaci osoby povinné značit líh, našim zákazníkům nabízíme možnost dovozu destilátů, opatření kontrolní páskou, vyměření a odvedení spotřební daně a následné uvolnění do volného daňového oběhu.


Současně s tím poskytujem služby celní deklarace při dovozu nebo vývozu zboží do nebo ze třetích zemí (mimo EU).

Skladování

Díky široké síti našich partnerů zajistíme uskladnění zboží po celé České republice a mnohdy i v jiných členských státech EU. Díky tomu umíme efektivně optimalizovat distribuční řetězec. Za dobu našeho působení na trhu jsme se utvrdili v tom, že potřeby každého zákazníka jsou jiné a v mnoha ohledech specifické. Proto nám sdělte Vaše potřeby a společně najdeme řešení přímo pro Vás.