PROČ A JAK JSME SE TU VZALI?

2016 – Tak to všechno začalo…

Brandimex vznikl jako ryze obchodní firma, která zajišťovala dodávky rychloobrátkového zboží světoznámých značek klientům z celé Evropy. To bylo super, ale... Prostor pro vlastní realizaci a prezentaci žádný. Ostatně, jak chcete lépe představit Nutellu nebo kávu Jacobs Krönung?

2017 – Brandimex nabírá nový směr

Jako u většiny mých životních rozhodnutí hrála i v úvahách o tom, kam Brandimex dál směřovat, hlavní roli náhoda. Při pátrání po nových a neokoukaných produktech jsem jako fanda Hry o trůny narazil na Hafþóra Björnssona a jeho vodku Icelandic Mountain. O novém směru jsem měl záhy jasno: Vydám se cestou alkoholu!

 

2018 – První škobrtnutí i zdařilé krůčky

Zdá se to tak jednoduché – sklad je plný kořalek a krasojízda může začít. Chyba! Že super brand, ani prémiový produkt v top kvalitě nejsou vždy zárukou toho, že budete mít všude dveře otevřené, jsem zjistil opravdu rychle. Každopádně jsem se nevzdal a hned na počátku roku jsem o sobě dal vědět na třetím ročníku Ginfestu v Praze, kde jsem představil žhavou novinku – gin Icelandic Eagle. I díky tomu produkty Brandimexu zakotvily v několika podnicích velmi zvučných jmen.

2019 – Portfolio se utěšeně rozrůstá

Ke dvěma islandským destilátům postupně přibyly další novinky z různých koutů světa – třeba estonský Lahhentagge Ösel Dry Gin a k němu rovnou Lahjentagge toonik, italský likér Italicus Rosolio di Bergamotto, paraguayské rumy Jules Verne Gold, Jules Verne Agricole a Marianne de Paraguay, ale taky mangová pálenka Armadillo Mango Tropstler stejné provenience. Odvážili jsme se i na tenký led nealkoholických destilátů.

 

2020 – The show continues…

Jan Odehnal

ten, co s tím začal...

Brandimex s.r.o.

IČ.: 048 51 412 DIČ.: CZ04851412

kancelář / sklad / korespondenční adresa

Edvarda Beneše 250/2

678 01 Blansko

Česká republika

  • Facebook
  • Instagram