2016

Tak to všechno začalo

Brandimex vznikl jako ryze obchodní firma, která zajišťovala dodávky rychloobrátkového zboží světoznámých značek klientům z celé Evropy.

To bylo super, ale... Prostor pro vlastní realizaci a prezentaci žádný. Ostatně, jak chcete lépe představit Nutellu nebo kávu Jacobs Krönung?

2017

Brandimex nabírá nový směr

Jako u většiny mých životních rozhodnutí, hrála i v úvahách o tom, kam Brandimex dál směřovat, hlavní roli náhoda. Při pátrání po nových a neokoukaných produktech jsem jako fanda Hry o trůny narazil na Hafþóra Björnssona a jeho vodku Icelandic Mountain. O novém směru jsem měl záhy jasno: Vydáme se cestou alkoholu!

2018

První škobrtnutí i zdařilé krůčky

Zdá se to tak jednoduché - sklad je plný kořalek a krasojízda může začít. Chyba! Že super brand, ani prémiový produkt v top kvalitě nejsou vždy zárukou toho, že budete mít všude dveře otevřené, jsem zjistil opravdu rychle. Každopádně jsem se nevzdal a hned na počátku roku jsem o sobě dal vědět na třetím ročníku Ginfestu v Praze, kde jsem představil žhavou novinku - gin Icelandic Eagle. I díky tomu produkty Brandimexu zakotvily v několika podnicích velmi zvučných jmen.

2019

Portfolio se utěšeně rozrůstá

Ke dvěma islandským destilátům postupně přibyly další novinky z různých koutů světa - třeba estonský Lahhentagge Ösel Dry Gin a k němu rovnou Lahjentagge toonik, italský likér Italicus Rosolio di Bergamotto, vynikající francouzské likéry od rodiny Briottet.

2020

Stěhování, f*cking covid a rozšíření záběru

Pátý rok naší poutě začal fantasticky, řady spokojených zákazníků se rozšiřují, začínáme pracovat s mixery Three Cents, stěhujeme sklad a zázemí a máme nakročeno k tomu, abychom mohli začít růst. Stejně jako celému světu, tak i nám do toho hodil vidle všudypřítomný covid. Stáhli jsme se tedy do ústraní, vyšívali na restech a oprášili zkušenosti a dovednosti v oborech, kde jsme měli na co navázat.

2021

Učíme se znovu chodit a pouštíme se do nových výzev

Kořalky a likére začínají proudit z našim zákazníkům, spouštíme projekt DITÆN, naše kola brázdí Evropu a posíláme první tuny starého papíru znovu do hry. Tento rok je plný očekávání a jdeme za tím, aby naše krasojízda směle pokračovala dál.

2022

Rok který nás měl prověřit

S novým rokem přila velká očekávání i výzvy. Jak tomu tak už v životě bývá vše musí být v rovnováze. Proto bezstarostné období vystřídaly velké zkoušky. I přes personální změny se ukázalo že Brandimex stojí na skvělém týmu a hlavně hodnotách, které každý člen má v sobě.

2023

Silnější, zkušenější a nezastavitelní

........

Jan Odehnal

ten co s tím vším začal...a jen tak neskončí