NEJSME JEN DOVOZCI

Každý z našich produktů Vám představíme tak, abyste pochopili hodnoty které reprezentuje a příběh, který vypráví. Víme, že všechny skvělé destiláty nemůžem zastupovat pouze my a proto rádi spolupracujeme s našemi kolegy, kteří se starají o jiné krásné a osobité brandy. Díky tomu vám můžeme nabídnout komplexní servis v oblasti "nápojového cateringu" pro Vaše akce.

Podívejte se, co vše spolu můžeme zažít

PŘÍPITEK NEJEN NA UVÍTANOU

Každá ruka je krásnější se sklenicí něčeho dobrého

Přípitek je neodmyslitelnou součástí většiny společenských akcí. Nechejte to na nás. Máme na výběr italská prosecca, španělskou cavu nebo samozřejmě francouzké Champagne.

VLASTNÍ BAR

Řekněte nám, co vám chutná

Sestavíme Vám menu na míru dle vašich představ

a charakteru události, o kterou se jedná. Chutnají Vám rumy? Sestavíme degustační menu pro znalce

i začátečníky a nebudou chybět ani osvěžující barevné koktejly z nich. Milujeme akce pod širým nebem, zejména v létě, kde samozřejmě nemůže chybět Vaš oblíbený Gin & Tonic.

DEGUSTACE

Objevte krásu, kouzlo a příběh

destilátů a vín.

Díky řízeným degustacím máte možnost samotný destilát poznat z úplně jiného pohledu. Dozvíte se něco o jeho historii, výrobě a samozřejmě chuti. Máte příležitost porovnávat a diskutovat.

NENAŠLI JSTE VARIANTU PRO VÁS?

Nejste si jistí, jestli je to přesně

to pravé, co hledáte?

Zavolejte. Povíte nám co plánujete, jakou máte představu a určitě vymyslíme konkrétní řešení, které Vám bude přesně vyhovovat.

Brandimex s.r.o.

IČ.: 048 51 412 DIČ.: CZ04851412

kancelář / sklad / korespondenční adresa

Edvarda Beneše 250/2

678 01 Blansko

Česká republika

  • Facebook
  • Instagram